Cisco PA-POS-OC3SML
2.el Cisco PA-POS-OC3SML ürün resmi

Cisco PA-POS-OC3SML - (PA-POS-OC3SML)

Ürün Kodu : PA-POS-OC3SML
Fiyatı : 0212 220 70 00 sorunuz veya yandaki linklerden fiyat isteyiniz.

 

Cisco PA-POS-OC3SML network adapter - port adapter

Açıklaması PA-POS-OC3SML Port Adapter
Kullanım Şekli Plug-in module
System Requirements Cisco IOS
Ürün Türü Serial Port adapter
Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x SC Duplex Connector STS-3c/SDH STM-1 Full-duplex WAN
Port Sayısı 1 x STS-3c/STM-1 WAN

 

Cisco PA-POS-OC3SML Modülün Uyumlu Olduğu Ürünler:

Aşağıdaki listede "PA-POS-OC3SML Network Port Adapter" ile uyumlu olan ürünler ve gerekli olan minumum IOS Versionları listelenmiştir. Bu bilgiler üretici firmanın sitesinden alınmıştır.

 
    Cisco
  • Catalyst RSM/VIP2
  • Catalyst 6000 Serisi FlexWAN Module
  • Cisco 7100 Serisi Router
  • Cisco 7200 Serisi and Cisco uBR7200 Serisi Router
  • Cisco 7301 Router
  • Cisco 7304 PCI Port Adapter Carrier Card
  • Cisco 7401ASR Router
  • VIP Interface
 

Sattığımız 2.el Cisco PA-POS-OC3SML ürünler %100 test edilmiştir.

Cisco PA-POS-OC3SML ürünlerimize 24 ay garanti veriyoruz.

Cisco PA-POS-OC3SML satış fiyatlarımızı ve stok bilgisini öğrenmek için aşağıdaki almak istiyorum linkine tıklayınız.

almak istiyorum

Elinizde bulunan satmak istediğiniz ikinci el Cisco PA-POS-OC3SML ürün var ise aşağıdaki satmak istiyorum linkine tıklayınız.

satmak istiyorum

Haftanın 2.el cisco ürünleri

2.el Cisco 878 Router
Cisco 878 Router
2.el ikinci el Cisco 878 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 887 Router
Cisco 887 Router
2.el ikinci el Cisco 887 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 888 Router
Cisco 888 Router
2.el ikinci el Cisco 888 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1841 Router
Cisco 1841 Router
2.el ikinci el Cisco 1841 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 877 Router
Cisco 877 Router
2.el ikinci el Cisco 877 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sizin için seçtiklerimiz

2.el AS5300 2E1 60 Voip Voice Gateway
AS5300 2E1 60 Voip Voice Gateway
2.el ikinci el AS5300 2E1 60 Voip Voice Gateway ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el XENPAK-10GB-LX 10GBASE XENPAK Modul
XENPAK-10GB-LX 10GBASE XENPAK Modul
2.el ikinci el XENPAK-10GB-LX 10GBASE XENPAK Modul ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el GLC-FE-100LX SFP
GLC-FE-100LX SFP
2.el ikinci el GLC-FE-100LX SFP ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco VWIC2-2MFT-T1/E1
Cisco VWIC2-2MFT-T1/E1
2.el ikinci el Cisco VWIC2-2MFT-T1/E1 ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3750G-24T-S Switch
Cisco Catalyst WS-C3750G-24T-S Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3750G-24T-S Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

2.el Cisco 1921 Router
Cisco 1921 Router
2.el ikinci el Cisco 1921 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2911 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2911 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2901 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2901 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1941 Router
Cisco 1941 Router
2.el ikinci el Cisco 1941 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3548-XL-A Switch
Cisco Catalyst WS-C3548-XL-A Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3548-XL-A Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.