GLC-SX-MM SFP
2.el GLC-SX-MM SFP ürün resmi

GLC-SX-MM SFP - (GLC-SX-MM)

Ürün Kodu : GLC-SX-MM
Fiyatı : 0212 220 70 00 sorunuz veya yandaki linklerden fiyat isteyiniz.

GLC-SX-MM SFP Modul

Açıklaması GLC-SX-MM 1000BASE-SX SFP Modul
Kullanım Şekli Plug-in module
 
Boyutlar (WxDxH) 1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Ağırlık 75 g
Ürün Türü Transceiver module
Data Transfer Rate 1 Gbps
Compliant Standards IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Cabling Type Ethernet 1000Base-SX
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Max Transfer Uzaklık 550 m
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)

Sattığımız 2.el GLC-SX-MM SFP ürünler %100 test edilmiştir.

GLC-SX-MM SFP ürünlerimize 24 ay garanti veriyoruz.

GLC-SX-MM SFP satış fiyatlarımızı ve stok bilgisini öğrenmek için aşağıdaki almak istiyorum linkine tıklayınız.

almak istiyorum

Elinizde bulunan satmak istediğiniz ikinci el GLC-SX-MM SFP ürün var ise aşağıdaki satmak istiyorum linkine tıklayınız.

satmak istiyorum

Haftanın 2.el cisco ürünleri

2.el Cisco 878 Router
Cisco 878 Router
2.el ikinci el Cisco 878 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 887 Router
Cisco 887 Router
2.el ikinci el Cisco 887 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 888 Router
Cisco 888 Router
2.el ikinci el Cisco 888 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1841 Router
Cisco 1841 Router
2.el ikinci el Cisco 1841 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 877 Router
Cisco 877 Router
2.el ikinci el Cisco 877 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sizin için seçtiklerimiz

2.el Cisco HWIC-16A
Cisco HWIC-16A
2.el ikinci el Cisco HWIC-16A ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco WIC-1ENET
Cisco WIC-1ENET
2.el ikinci el Cisco WIC-1ENET ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1720 Router
Cisco 1720 Router
2.el ikinci el Cisco 1720 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3560G-24PS-S Switch
Cisco Catalyst WS-C3560G-24PS-S Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3560G-24PS-S Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco VIC2-4FXO
Cisco VIC2-4FXO
2.el ikinci el Cisco VIC2-4FXO ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

2.el Cisco 1921 Router
Cisco 1921 Router
2.el ikinci el Cisco 1921 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2911 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2911 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2901 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2901 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1941 Router
Cisco 1941 Router
2.el ikinci el Cisco 1941 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1603 Router
Cisco 1603 Router
2.el ikinci el Cisco 1603 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.