WS-G5484 1000BASE-SX GBIC
2.el WS-G5484 1000BASE-SX  GBIC ürün resmi

WS-G5484 1000BASE-SX GBIC - (WS-G5484)

Ürün Kodu : WS-G5484
Fiyatı : 0212 220 70 00 sorunuz veya yandaki linklerden fiyat isteyiniz.

WS-G5484 GBIC Transceiver Modul

Açıklaması GBIC 1000BASE-SX - transceiver module
Kullanım Şekli Plug-in module
 
Boyutlar (WxDxH) 3 cm x 6.5 cm x 1 cm
Ürün Türü Transceiver module
Data Transfer Rate 1 Gbps
 
Cabling Type Ethernet 1000Base-SX
Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode x 2
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Max Transfer Mesafesi 550 m
Interface (Bus) Type GBIC

Sattığımız 2.el WS-G5484 1000BASE-SX GBIC ürünler %100 test edilmiştir.

WS-G5484 1000BASE-SX GBIC ürünlerimize 24 ay garanti veriyoruz.

WS-G5484 1000BASE-SX GBIC satış fiyatlarımızı ve stok bilgisini öğrenmek için aşağıdaki almak istiyorum linkine tıklayınız.

almak istiyorum

Elinizde bulunan satmak istediğiniz ikinci el WS-G5484 1000BASE-SX GBIC ürün var ise aşağıdaki satmak istiyorum linkine tıklayınız.

satmak istiyorum

Haftanın 2.el cisco ürünleri

2.el Cisco 878 Router
Cisco 878 Router
2.el ikinci el Cisco 878 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 887 Router
Cisco 887 Router
2.el ikinci el Cisco 887 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 888 Router
Cisco 888 Router
2.el ikinci el Cisco 888 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1841 Router
Cisco 1841 Router
2.el ikinci el Cisco 1841 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 877 Router
Cisco 877 Router
2.el ikinci el Cisco 877 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sizin için seçtiklerimiz

2.el Cisco 836-K9-64 Router
Cisco 836-K9-64 Router
2.el ikinci el Cisco 836-K9-64 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Unified IP Phone 7975, Gig Ethernet, Color
Cisco Unified IP Phone 7975, Gig Ethernet, Color
2.el ikinci el Cisco Unified IP Phone 7975, Gig Ethernet, Color ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco HWIC-1CE1T1-PRI
Cisco HWIC-1CE1T1-PRI
2.el ikinci el Cisco HWIC-1CE1T1-PRI ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 828 G.SHDSL Router
Cisco 828 G.SHDSL Router
2.el ikinci el Cisco 828 G.SHDSL Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco PIX-525-UR-GE-BUN Firewall
Cisco PIX-525-UR-GE-BUN Firewall
2.el ikinci el Cisco PIX-525-UR-GE-BUN Firewall ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

2.el Cisco 1921 Router
Cisco 1921 Router
2.el ikinci el Cisco 1921 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2911 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2911 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2901 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2901 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1941 Router
Cisco 1941 Router
2.el ikinci el Cisco 1941 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3750-24TS-S Switch
Cisco Catalyst WS-C3750-24TS-S Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3750-24TS-S Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.