XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul
XENPAK > 
2.el XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul ürün resmi

XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul - (XENPAK10GB-LR)

Ürün Kodu : XENPAK10GB-LR
Fiyatı : 0212 220 70 00 sorunuz veya yandaki linklerden fiyat isteyiniz.

XENPAK10GB-LR Modul

Açıklaması 10GBASE XENPAK - transceiver module
Kullanım Şekli Plug-in module
 
Boyutlar (WxDxH) 3.6 cm x 12.1 cm x 1.8 cm
Ürün Türü Transceiver module
Data Transfer Rate 10 Gbps
 
Cabling Type Ethernet 10GBase-LR
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 10GBase-LR - SC single mode x 2
Max Transfer Distance 10 km
Interface (Bus) Type XENPAK

Sattığımız 2.el XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul ürünler %100 test edilmiştir.

XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul ürünlerimize 24 ay garanti veriyoruz.

XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul satış fiyatlarımızı ve stok bilgisini öğrenmek için aşağıdaki almak istiyorum linkine tıklayınız.

almak istiyorum

Elinizde bulunan satmak istediğiniz ikinci el XENPAK-10GB-LR 10GBASE XENPAK Modul ürün var ise aşağıdaki satmak istiyorum linkine tıklayınız.

satmak istiyorum

Haftanın 2.el cisco ürünleri

2.el Cisco 878 Router
Cisco 878 Router
2.el ikinci el Cisco 878 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 887 Router
Cisco 887 Router
2.el ikinci el Cisco 887 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 888 Router
Cisco 888 Router
2.el ikinci el Cisco 888 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1841 Router
Cisco 1841 Router
2.el ikinci el Cisco 1841 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 877 Router
Cisco 877 Router
2.el ikinci el Cisco 877 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sizin için seçtiklerimiz

2.el Cisco NM-1FE-FX-V2 Network Module
Cisco NM-1FE-FX-V2 Network Module
2.el ikinci el Cisco NM-1FE-FX-V2 Network Module ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 2801-V/K9 Router
Cisco 2801-V/K9 Router
2.el ikinci el Cisco 2801-V/K9 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco ME-3400EG-12CS-M ME3400E 12Combo + 4 SFPs Switch
Cisco ME-3400EG-12CS-M ME3400E 12Combo + 4 SFPs Switch
2.el ikinci el Cisco ME-3400EG-12CS-M ME3400E 12Combo + 4 SFPs Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco WIC-2AM
Cisco WIC-2AM
2.el ikinci el Cisco WIC-2AM ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S Switch
Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

2.el Cisco 1921 Router
Cisco 1921 Router
2.el ikinci el Cisco 1921 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2911 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2911 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2901 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2901 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1941 Router
Cisco 1941 Router
2.el ikinci el Cisco 1941 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco HWIC-4ESW
Cisco HWIC-4ESW
2.el ikinci el Cisco HWIC-4ESW ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.