HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
2.el HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver ürün resmi

HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver - (J9151a)

Ürün Kodu : J9151a
Fiyatı : 0212 220 70 00 sorunuz veya yandaki linklerden fiyat isteyiniz.

J9151a 10 km. single mode çalışan 10 Gigabit LR bağlantı tipine sahip SFP+ modül

Açıklaması X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kullanım Şekli Plug-in module
 
Boyutlar (WxDxH) 1.2 cm x 5.6 cm x 1.4 cm
Ağırlık 75 g
Ürün Türü Transceiver module
Data Transfer Rate 10 Gbps
Compliant Standards IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Cabling Type 10G Base-LR
Data Link Protocol 10 Gbps Gigabit Ethernet
Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x LC 10GBase-LR Full-duplex
Max Transfer Uzaklık 10 km
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)

 

Sattığımız 2.el HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver ürünler %100 test edilmiştir.

HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver ürünlerimize 24 ay garanti veriyoruz.

HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver satış fiyatlarımızı ve stok bilgisini öğrenmek için aşağıdaki almak istiyorum linkine tıklayınız.

almak istiyorum

Elinizde bulunan satmak istediğiniz ikinci el HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver ürün var ise aşağıdaki satmak istiyorum linkine tıklayınız.

satmak istiyorum

Haftanın 2.el cisco ürünleri

2.el Cisco 878 Router
Cisco 878 Router
2.el ikinci el Cisco 878 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 887 Router
Cisco 887 Router
2.el ikinci el Cisco 887 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 888 Router
Cisco 888 Router
2.el ikinci el Cisco 888 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1841 Router
Cisco 1841 Router
2.el ikinci el Cisco 1841 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 877 Router
Cisco 877 Router
2.el ikinci el Cisco 877 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sizin için seçtiklerimiz

2.el Cisco 2851-V/K9 Router
Cisco 2851-V/K9 Router
2.el ikinci el Cisco 2851-V/K9 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3550-24-EMI Switch
Cisco Catalyst WS-C3550-24-EMI Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3550-24-EMI Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 827-4V Router
Cisco 827-4V Router
2.el ikinci el Cisco 827-4V Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el SFP-GE-T SFP
SFP-GE-T SFP
2.el ikinci el SFP-GE-T SFP ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3560G-24TS-S Switch
Cisco Catalyst WS-C3560G-24TS-S Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3560G-24TS-S Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

2.el Cisco 1921 Router
Cisco 1921 Router
2.el ikinci el Cisco 1921 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2911 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2911 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2901 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2901 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1941 Router
Cisco 1941 Router
2.el ikinci el Cisco 1941 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-E Switch
Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-E Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-E Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.