Sfp ve Gbic  > SFP Modul

2.el SFP Modul kategorisi

Elinizde bulunan satmak istediğiniz 2.el SFP Modul kategorisinde ürünler var ise satmak istiyorum linkine tıklayınız. ikinci el SFP Modul ürünlerinizi peşin para en iyi fiyattan alıyoruz...

2.el GLC-FE-100FX SFP
GLC-FE-100FX SFP
... Ürün Türü Transceiver module Cabling Type Ethernet 100Base-FX Data Link Protocol Fast Etherne...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-LH-SM SFP
GLC-LH-SM SFP
... Ürün Türü Transceiver module Data Link Protocol Gigabit Ethernet Max Transfer Uzaklık 1...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-BX-D SFP
GLC-BX-D SFP
... GLC-BX-D SFP Modul Kullanım Şekli Plug-in module Ürün Türü Transceiver module Cabling T...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-BX-D-40KM SFP
GLC-BX-D-40KM SFP
... Cabling Type Ethernet 1000Base-BX-D Data Link Protocol Gigabit Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellikler...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-BX-D-80KM SFP
GLC-BX-D-80KM SFP
... Ürün Türü Transceiver module Cabling Type Ethernet 1000Base-BX-D Data Link Protocol Gigabit E...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-BX-U SFP
GLC-BX-U SFP
... GLC-BX-U SFP Modul Kullanım Şekli Plug-in module Ürün Türü Transceiver module Cabling Type ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-BX-U-40KM SFP
GLC-BX-U-40KM SFP
... Data Link Protocol Gigabit Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 1000Base-BX-U ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-BX-U-80KM SFP
GLC-BX-U-80KM SFP
... 1 x network - Ethernet 1000Base-BX-U Max Transfer Uzaklık 80 km Interface (Bus) Type GBIC ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-FE-100LX SFP
GLC-FE-100LX SFP
... Cabling Type Ethernet 100Base-LX Data Link Protocol Fast Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellik...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-FE-100BX-D SFP
GLC-FE-100BX-D SFP
... Cabling Type Ethernet 100Base-BX-D Data Link Protocol Fast Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özell...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-FE-100BX-U SFP
GLC-FE-100BX-U SFP
... Kullanım Şekli Plug-in module Ürün Türü Transceiver module Cabling Type Ethernet 100Base-BX-U ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-FE-100EX SFP
GLC-FE-100EX SFP
... Açıklaması GLC-FE-100EX SFP Modul Kullanım Şekli Plug-in module Ürün Türü Transc...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-FE-100ZX SFP
GLC-FE-100ZX SFP
... Cabling Type Ethernet 100Base-ZX Data Link Protocol Fast Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellikler...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-SX-MM SFP
GLC-SX-MM SFP
... Boyutlar (WxDxH) 1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm Ağırlık 75 g Ürün Türü Transceiver module ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-T SFP
GLC-T SFP
... Data Transfer Rate 1 Gbps Compliant Standards IEEE 802.3 Cabling Type Ethernet 1000Base-T Data Li...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el GLC-ZX-SM SFP
GLC-ZX-SM SFP
... Data Link Protocol Gigabit Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 1000Base-ZX ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el SFP-GE-T SFP
SFP-GE-T SFP
... Ürün Türü Transceiver module Cabling Type Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el SFP-GE-L SFP
SFP-GE-L SFP
... Data Link Protocol Gigabit Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 1000Base-LX/1000Base-...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el SFP-GE-S SFP
SFP-GE-S SFP
... Transceiver module Data Transfer Rate 1 Gbps Compliant Standards IEEE 802.3z Cabling Type Ethernet 1000Base...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el SFP-GE-Z SFP
SFP-GE-Z SFP
... Data Link Protocol Gigabit Ethernet Üzerindeki Intreface / Port Özellikleri 1 x network - Ethernet 1000Base-ZX ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el SFP-OC3-IR1 SFP
SFP-OC3-IR1 SFP
... SFP-OC3-IR1 transceiver module Kullanım Şekli Plug-in module Ürün Türü Transceiver module L...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el SFP-OC12-IR1 SFP
SFP-OC12-IR1 SFP
... SFP-OC12-IR1 SFP Modul Açıklaması SFP-OC12-IR1 transceiver module Kullanım Şekli Plug-in module Ü...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
HP J9151a X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
... J9151a 10 km. single mode çalışan 10 Gigabit LR bağlantı tipine sahip SFP+ modül Açıklaması X132 10G SFP+ LC ...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi
2.el HP J9152a X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
HP J9152a X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
... Compliant Standards IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah Cabling Type 10G Base-LRM Data Link Protocol 10 Gbps Gigabit Ethernet...
detaylı bilgi ve fiyat bilgisi

Haftanın 2.el cisco ürünleri

2.el Cisco 878 Router
Cisco 878 Router
2.el ikinci el Cisco 878 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 887 Router
Cisco 887 Router
2.el ikinci el Cisco 887 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 888 Router
Cisco 888 Router
2.el ikinci el Cisco 888 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1841 Router
Cisco 1841 Router
2.el ikinci el Cisco 1841 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 877 Router
Cisco 877 Router
2.el ikinci el Cisco 877 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sizin için seçtiklerimiz

2.el Cisco 2651XM Router
Cisco 2651XM Router
2.el ikinci el Cisco 2651XM Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C2950SX-24 Switch
Cisco Catalyst WS-C2950SX-24 Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C2950SX-24 Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco PA-MC-8T1
Cisco PA-MC-8T1
2.el ikinci el Cisco PA-MC-8T1 ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco PIX-525-UR-BUN Firewall
Cisco PIX-525-UR-BUN Firewall
2.el ikinci el Cisco PIX-525-UR-BUN Firewall ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 2851-V/K9 Router
Cisco 2851-V/K9 Router
2.el ikinci el Cisco 2851-V/K9 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

2.el Cisco 1921 Router
Cisco 1921 Router
2.el ikinci el Cisco 1921 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2911 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2911 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Cisco 2901 Router
Cisco 1841 Router
sıfır veya 2.el ikinci el Cisco 2901 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco 1941 Router
Cisco 1941 Router
2.el ikinci el Cisco 1941 Router ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2.el Cisco Catalyst WS-C3750G-48PS-E Switch
Cisco Catalyst WS-C3750G-48PS-E Switch
2.el ikinci el Cisco Catalyst WS-C3750G-48PS-E Switch ürün hakkında bilgi almak için tıklayınız.